Dantų implantai

Dantų implantai

dantų implantai

Dantų implantai – tai į žandikaulį įsuktas sraigtas, kuris pakeičia trūkstamo danties šaknį ir yra naudojamas kaip atrama danties vainikėlio atstatymui. Implantų pagalba galime atstatyti vieno ar kelių dantų defektus, taip pat prie implantų gali būti tvirtinami protezai. Implantai gaminami iš biologiškai su žmogaus organizmu suderinamų medžiagų. Šiuolaikinis dantų implantavimas – tai naujausiomis medicinos žiniomis pagrįstas, bei naujausių technologijų gaminius naudojantis gydymo procesas. Šis procesas susideda iš pagrindinių dviejų etapų. Pirmas ir pats svarbiausias, tai dažniausiai iš titano pagamintos šerdies (sraigto) implantavimas i žandikaulį. Ši kruopštumo ir profesionalumo reikalaujanti operacija atliekama naudojant stiprų nuskausminamą poveikį turinčius vaistus.

Vieno danties šerdies implantavimo operacija užima apie pusvalandį. Pirmiausiai yra apnuoginama žandikaulio vieta ten, kur turi būti įsriegtas implanto pagrindas, daroma įpjova ir isriegiamas implantas, užsiuvama žaizda. Po to įsriegtas implanto pagrindas paliekamas gyti. Tai gali tęstis nuo trijų mėnesių iki pusės metų. Gyjimo procesas visada stebimas operaciją atlikusio gydytojo. Kai implanto pagrindas prigyja gydytojas gali tęsti operaciją toliau. Daroma dar viena įpjova dantenoje ir atliekamas kitas operacijos etapas – padaromas danties vainikėlis, tiltas arba fiksuojamas protezas.

Dantų implantai ir jų privalumai:dantų implantai, implantacija, cantu centras

*  Estetika. Implantas nesiskiria nuo natūralaus danties ir tvirtai bei saugiai laikosi Jūsų žandikaulyje. Dantų implantai leidžia drąsiai ir be varginančių kompleksų kalbėti, valgyti ir juoktis.

*  Funkcionalumas. Implantai nejuda burnoje ir atstato natūralias sąkandžio bei kramtymo funkcijas.

*  Dantų išsaugojimas. Implantavimo procedūros metu išvengiama dantų šlifavimo, o implanto konstrukcijai nereikia kitų dantų atramos. Todėl natūralūs Jūsų dantys yra visiškai apsaugomi.

*  Apsauga nuo kaulo nykimo ir dantenų atsitraukimo nuo danties (recesija). Kai implantas integruojamas į kaulą, kramtymo metu susidaro natūrali apkrova žandikauliui. Tai padeda apsaugoti kaulą nuo tirpimo bei išvengti dantenų recesijos.

*  Prisitaikymas prie individualaus organizmo. Dantų implantai yra pagaminti iš biologiškai suderintų medžiagų. Todėl organizmas implantus lengvai toleruoja, o Jūsų nevargina nemalonios alerginės reakcijos.

*  Stabilumas. Dantų implantai funkcionuoja kaip stabili atrama įvairiems protezavimo sprendimams: vainikėliams, tiltams, žandikaulio plokštelėms.

*  Higiena. Kasdienė dantų implantų priežiūra nesukelia papildomų burnos higienos rūpesčių.

*  Ilgaamžiškumas. Dantų implantai garantuoja ilgalaikį sveikos ir estetiškos šypsenos rezultatą. Implanto ilgaamžiškumą lemia gausybė faktorių, susijusių su pacientu: asmeninė burnos higiena, reguliarūs vizitai pas burnos higienos specialistą, individualios paciento organizmo savybės (atsparumas infekcijoms, netaisyklingas sąkandis), paciento įpročiai (rūkymas, dantų griežimas naktimis) ir kita.

*  Patikimumas. Implantacija yra vienas pažangiausių ir sėkmingiausių gydymo metodų šiuolaikinėje odontologijoje. Sėkmingu implantacijos rezultatu džiaugiasi vidutiniškai 95%-98% pacientų.


dantų implantai, implantacija, dantų protezavimo centras

Konsultacija dėl implantacijos nemokama!

Dantų implantai | Kainos:

Danties implantas (Megagen, NeoBiotech)580 – 1200 €
Sinuso pakėlimo operacija725 – 1000 €
Laterinė kaulo augmentacija dirbtiniu kaulu200 – 400 €